Закликаємо мешканців та юридичних осіб укладати договори на вивезення твердих побутових відходів!

Дата: 14.02.2023 14:52

Укладання договору на вивіз твердих побутових відходів є обов’язковим!

У нашій громаді послугою з вивезення твердих побутових відходів користується майже кожний громадян. Проте чи всі, відповідно до чинного законодавства, уклали договір на вивезення ТПВ?

Як повідомляють у КП «Благоустрій», станом на 14 лютого укладено 1793 угоди на вивіз ТПВ, зокрема:

• 96 – зелений туризм;
  • 117 – різні установи;
  • 19 – бюджетні установи;
  • 1533 – населення.

Однак частина мешканців, а особливо суб’єкти підприємницької діяльності, не вважають за потрібне укладати договір.

Наголошуємо, що комісія з благоустрою Яремчанської міської ТГ уже розпочала перевірку наявності договорів на вивіз ТПВ та виписала перші приписи, на підставі чого відкривають адміністративне правопорушення.

Зважаючи на воєнний стан, тарифи на вивезення ТПВ залишаються незмінними:

• для населення, де використовується індивідуальна схема вивозу ТПВ – 147,65 грн/м3 сміття, або 18 грн за 1 контейнер місткістю 0,12 м3;
  • для населення, де використовується контейнерна схема вивозу ТПВ – 92,0 грн з одного домогосподарства, якщо середня кількість проживаючих осіб в будинку – 4 особи;
  • якщо чисельність проживаючих осіб у будинку менша, тоді розрахунок плати проводити по фактичній кількості проживаючих осіб, 23,0 грн з особи;
  • для бюджетних установ – 133,0 грн/м3;
  • для підприємств, установ, організацій – 153,0 грн/м3.

Просимо всіх жителів громади, заключити договір на вивезення сміття і вчасно сплачувати за послугу, бо це питання нашої відповідальності за чисте довкілля.

Також звертаємо увагу жителів, що укладений вами договір не передбачає вивезення меблів, матраців, будівельного сміття, овочів, фруктів, бур’яну, опалого листя гілля з дерев тощо.

Просимо вчителів та керівників закладів проводити розяснювальну роботу серед учнів і працівників щодо правильного поводження з ТПВ.

Укласти договір із КП «Благоустрій» на вивіз сміття можна за адресою м.Яремче, вул. Довбуша, 88; тел.: (03434) 2 15 24.