Вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Дата: 16.02.2023 16:15

15 лютого, у день християнського свята Стрітення Господного, вшановуємо 34-у річницю виведення військ з Афганістану. З цієї нагоди в місті, біля пам’ятника краянам, полеглим в Афганській війні відбулися заходи з метою вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Віддати шану героям прийшли члени Спілки ветеранів Афганістану, представники міської влади та громадськість краю.

Отець Мирослав Бойко відслужив поминальну панахиду за загиблими.

«Того часу, ще зовсім молоді хлопці поїхали на війну в чужу країну. Вони виконували свій обов’язок чесно, добросовісно, ризикуючи власним здоров’ям, а інколи й життям», – звернувся до присутніх керуючий справами міськвиконкому Василь Озорович. Також з вдячністю згадав тих, хто зараз захищає територіальну цілісність та незалежність нашої держави у боротьбі з російським агресором.

До пам’ятника також поклали квіти.