Закликаємо укладати договори на вивезення ТПВ та дотримуватися правил благоустрою!

Дата: 20.03.2023 16:08

З початком весни комісія з благоустрою Яремчанської міської ТГ проводить перевірку наявності договорів на вивіз ТПВ, і відповідно, виписує протоколи, на підставі яких відкривають адміністративне правопорушення.

Кілька таких протоколів уже складено. Тож згідно ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також інспектор фіксує й інші порушення, зокрема виявлення несанкціонованих сміттєвих звалищ та викиди каналізаційних стоків у воду.

Звертаємо увагу жителів, що укладений вами договір на вивезення ТПВ не передбачає вивезення меблів, матраців, будівельного сміття, овочів, фруктів, бур’яну, опалого листя, гілля з дерев тощо. Місто зараз вирішує це питання, де можна буде складувати таке сміття.

Однак, як показали камери відеоспостереження, які вже встановлені біля впорядкованих та стихійних смітників, люди все ж недобросовісно ставляться до екології і чистоти громади, продовжують приносити сміття, хоча територія, забруднена раніше, вже прибрана, смітника немає.

Таких порушників і надалі виявлятимуть і притягуватимуть до відповідальності. Адже більшість сміття – це відходи, що складуються в баки, які опісля комунальна служба вивозить.

Закликаємо бути добросовісним, чесними господарями своєї громади. Разом зробимо територію громади чистою.