Стан організації роботи з вирішення звернень в Яремчанському відділі Надвірнянської окружної прокуратури у 2022 році

Дата: 30.03.2023 14:07

Надвірнянська окружна прокуратура у 2022 році забезпечила виконання вимог Закону України «Про звернення громадян». У 2022 році до Яремчанського відділу Надвірнянської окружної прокуратури надійшло та розглянуто 60 звернень. Направлено за належністю для вирішення в інші відомства та іншим окружним прокурорам – 24 звернення, або 40 %.

Упродовж 2022 року вирішено 24 звернення, з яких 1 задоволено. Більшість розглянутих звернень стосувалися питань досудового розслідування, незгоди з рішеннями та діями слідчих та дізнавачів поліції.

Значна кількість громадян звертається за вирішенням питань правового характеру не до юридичної консультації чи до суду, а в прокуратуру за роз'ясненнями вимог чинного законодавства. Такі звернення скеровуються за належністю до компетентних органів, оскільки з прийняттям 14.10.2014 Закону України «Про прокуратуру», органи прокуратури позбавлені права проводити перевірки щодо додержання і застосування законів.

Запити на доступ до публічної інформації не надходили.

Надвірнянська окружна прокуратура