Дата: 25.04.2023 13:34

Фото без опису25 квітня 2023 року  відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради. В засіданні взяли участь 15 членів виконавчого комітету, головував на засіданні перший заступник міського голови Роман Якубовський.

На розгляд членам виконавчого комітету було подано 8 проектів рішень, підготовлених відділами та управліннями міськвиконкому. В результаті обговорення даних питань виконавчим комітетом прийнято наступні рішення:

- Про закріплення територій обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти;

- Про реєстрацію помічників дієздатних фізичних осіб;

- Про затвердження висновку опікунської ради;

- Про відмову в наданні статусу особи, яка проживає на території гірського населеного пункту;

- Про безоплатну передачу матеріальних цінностей з балансу СКП «Добробут-М» на баланс Міського комунального підприємства;

-  Про   надання дозволу на розроблення детального плану території;

-  Про   продовження терміну дії паспорта прив’язки тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.

Питання щодо погодження укладення договорів про плату за тимчасове користування окремими  елементами  благоустрою було запропоновано відкласти для додаткового вивчення.

Окрім питань порядку денного, члени виконавчого комітету порушили питання озеленення міста та функціонування міського фонтану.