Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

Дата: 23.05.2023 16:14

Сьогодні,  23 травня 2023 року  відбулося засідання виконавчого комітету міської ради, яке провів міський голова  Андрій Мироняк.  На засіданні було розглянуто 15 питань порядку денного.

Члени виконавчого комітету обговорили питання про підсумки роботи підприємств житлово-комунальної галузі в осінньо-зимовий період 2022/2023років та затвердили заходи по підготовці до роботи в осінньо-зимовий період 2023/2024 років.

На засіданні міськвиконкому затверджено тарифи на ряд платних послуг, які надає Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства, погоджено укладення договорів про плату за тимчасове користування окремими елементами благоустрою, прийнято рішення з питань опіки та піклування, захисту прав дітей, надано дозволи на розміщення зовнішньої реклами, погоджено дозволи на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, затверджено заходи щодо забезпечення  організованого відпочинку  та оздоровлення дітей  влітку 2023 року в Яремчанській міській територіальній громаді.

Члени виконкому також ознайомилися з Концептуальною запискою здійснення державно-приватного партнерства щодо будівництва парку відпочинку та розваг в місті Яремче та визнали за доцільне проведення підготовки його техніко-економічного обгрунтування.