Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

Дата: 27.06.2023 16:53

Сьогодні, 27 червня 2023 року,  відбулося чергове засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради. В засіданні взяли участь міський голова Андрій Мироняк та 13 членів виконавчого комітету.

На розгляд виконавчого комітету було подано 11 проектів рішень, підготовлених відділами та управліннями міськвиконкому.

В результаті обговорення даних питань виконавчим комітетом, зокрема,  затверджено робочі проекти схем організації дорожнього руху, тарифи на послуги, що надаються комунальними підприємствами, дано дозволи на розміщення зовнішньої реклами, погоджено дозволи на розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, утворено Координаційний центр підтримки цивільного населення при виконавчому комітеті Яремчанської міської ради. Розглянуто також питання опіки та захисту прав дітей.

Міський голова Андрій Мироняк довів до відома присутніх про те, як виконуються заплановані на цей рік роботи щодо будівництва доріг та мостів комунальної власності, тротуарів, ремонту закладів освіти та ін.

Спільно з членами виконавчого комітету міської ради було обговорено проблемні питання: необхідності усунення недоробок під час будівництва дороги по вул. Степана Бандери, будівництва паркінгу та стоянок в центральній частині міста, перенесення продуктового ринку в с.Микуличин.