До відома внутрішньо переміщених осіб

Дата: 10.10.2023 15:39

З метою взяття на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки та встановлення особистих якостей, в Надвірнянському РТЦК та СП, протягом січня-березня 2024 року буде проводитись приписка громадян України чоловічої статі  2007 року народження  до призовної дільниці.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 14 Закону України  «Про військовий обов’язок і військову службу”,  постанови Кабінету Міністрів України від 20.01.2021 року № 100 «Про внесення змін до Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом»,  просимо юнаків 2007 року народження, які зареєстровані як ВПО та проживають на території Яремчанської міської територіальної громади,

до 01  листопада 2023 року з’явитися у міськвиконком за адресою: м.Яремче, вул.Свободи, 266, кабінет №11 та мати з собою пакет документів для формування особових справ призовників:

- довідка ВПО;

- копія паспорта (з Додатком 13 до Правил здійснення реєстрації місця проживання);

- копія свідоцтва про народження;

- характеристика з місця навчання   - 2 екз;

- довідка з місця навчання;

- копія ідентифікаційного номера;

- фотографії  3х4 – 6 шт;

- два конверти з маркою;

- результати аналізів (крові, сечі, RW),  ЕКГ,  група крові;  флюорографія органів грудної клітки, форма 025/о (медична карта амбулаторного хворого), форма -063(довідка щеплення), медична характеристика від сімейного лікаря.