Під керівництвом керуючого справами міськвиконкому – голови Міжвідомчої ради Василя Озоровича відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії

Дата: 27.11.2023 16:35

27 листопада в приміщенні виконавчого комітету міської ради під керівництвом керуючого справами міськвиконкому – голови Міжвідомчої ради Василя Озоровича відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

У засіданні взяли участь представники управління соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради, освіти, культури, спорту та молодіжної політики міськвиконкому, служби у справах дітей міськвиконкому, КНП «Яремчанська ЦМЛ», старостинського округу, Яремчанського відділу Надвірнянської філії Івано-Франківського ОЦЗ.

Основним питанням під час засідання було обговорено План проведення заходів на території Яремчанської територіальної громади до інформаційної кампанії «16 днів проти насильства», оскільки людям необхідно отримувати більше інформації та мати чітке уявлення про те, що їм слід робити у ситуаціях, коли проти них вчиняється насильство.

Також було ознайомлено присутніх з Планом заходів Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 « Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року» та його реалізації.

По закінченню засідання були розповсюджені інформаційні буклети.