Підсумовуємо рік, що минув!

Дата: 03.01.2024 16:12

Робота сесії та депутатів.

Серед тих, хто не пропустив/ла жодного сесійного засідання, двоє депутатів - Ганна Баюрак та Тарас Лозовський - і міський голова Андрій Мироняк.

Лише по одному засіданні пропустили депутати Василь Мироняк, Михайло Німчук та Віталій Квітчук.

88% сесійних засідань (тобто тільки 2 пропустили) відвідали депутат(к)и Петро Бабчук, Віра Галайко, Юрій Карпін, Василь Калинчук, Микола Кіщук, Марія Андрійків та Андрій Сорохманюк.

82% відвідування в Юрія Григоряка.

76% засідань брали участь у голосуванні Андрій Баюрак, Андрій Андрухович, Ольга Крайлюк та Оксана Кшемендак.

На 12 з 17 засіданнях працювала Оксана Торованин (70,5%).

9 з 17 засідань відвідав Володимир Мандина, на 8 з 17 сесійних засіданнях працювали депутати Юрій Вередюк та Назарій Яремчук.

Не був на жодному засіданні депутат Олександр Гуменюк та ексдепутат Євген Настенко, лише на 2-х сесіях працював Роман Біланюк.

Склад ради протягом року неодноразово змінювався. Склали/припинили депутатські повноваження 3-є депутатів, приведено до присяги також 3 нових депутатів. На останньому сесійному засіданні приступили до роботи депутатки Оксана Дзем'юк та Стефанія Шимко, які також завершують рік зі 100% відвідування сесій (1/1).

Не бере участі в роботі сесій секретар міської ради Петро Жіляк через службу в ЗСУ.