ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

Дата: 16.01.2024 15:39

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ

проекту рішення міської ради «Про затвердження порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що перебуває на землях комунальної власності Яремчанської міської територіальної громади»

Виконавчий комітет Яремчанської міської ради оприлюднює  Проект  рішення Яремчанської міської ради «Про затвердження порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, що перебуває на землях комунальної власності Яремчанської міської територіальної громади» та аналіз регуляторного впливу регуляторного акту, який розроблений відповідно до  Податкового кодексу України, із змінами та доповненнями, Постанови Кабінету Міністрів України № 483 від 24.05.2017 року «Про затвердження  Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Яремчанської міської ради».

Ознайомитись з даним проектом рішення та аналізом регуляторного впливу можна на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради –

http:// yaremcha-miskrada.gov.ua /для громадськості/ регуляторна політика.

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ЗАУВАЖЕННЯ  до проекту рішення Яремчанської міської ради від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

78500, м. Яремче, вул. Свободи, 266, IIІ поверх;

електронною поштою за адресою:     jkg_jar@ukr.net