Відбулась 53-сесія Яремчанської міської ради

Дата: 13.03.2024 11:02

На сесійному засіданні депутати розглянули 16 питань порядку денного, із яких не підтримано 1 - про продаж у власність земельної ділянки, що орендується ТзОВ "Каштан".

Традиційно, внесли зміни в бюджет громади:

- виділили 1 млн.223 тис. грн на потреби військових;

- спрямували фінанси на програми підтримки місцевих ДСНС-івців та поліції - 100 тис. грн;

- передбачили 600 тис. грн для оплати праці працівників пологового відділення КНП "Яремчанська ЦМЛ";

- 235 тис. грн передбачили для потреб водоканалу;

- 75 тис. грн - для ремонту сміттєвоза КП "Благоустрій";

- 471 тис. 941 грн - на оплату проєктно-кошторисної документації для капітального ремонту ясел-садочка "Гірський струмочок" м.Яремче;

- 516 тис. грн спрямовано на надання матеріальної допомоги у зв'язку з важким матеріальним становищем, на лікування, для відшкодування збитків, завданих пожежею.

Серед іншого депутати розглянули 47 земельних питань, одне з яких відхилили.

Депутати погодили оренду 53 земельних ділянок ПрАТ "Прикарпаттяобленерго" (для будівництва та обслуговування ЛЕП).

Також погодили продаж у власність земельної ділянки, що орендується ТзОВ "Джерело".

Депутати затвердили меморандум про співпрацю між міською радою та благодійними фондами з метою налагодження співпраці.

Програму розвитку екстреної (швидкої) медичної допомоги у громаді депутати також підтримали. На неї протягом 2024-2025 років передбачили 400 тис. грн.

На засіданні було підтримане рішення про підняття плати за користування місцями розташування рекламних засобів.

Центр надання соціальних послуг може надавати платні соціальні послуги. Про це детальніше опублікуємо інформацію окремо.

З усіма рішеннями можна буде ознайомитися на сайті міської ради після їхнього підписання