Інформування про стан виконання вимог Закону України «Про звернення громадян» Яремчанським відділом Надвірнянської окружної прокуратури за 2023 рік.

Дата: 29.03.2024 11:30

Впродовж  2023 року спостерігається значна тенденція до зменшення кількості надходження звернень громадян до Яремчанського відділу Надвірнянської окружної прокуратури, зокрема в прокуратуру на розгляд надійшло 38 звернень (2022 рік – 60).

Позитивним моментом є те, що у 2023 році від учасників кримінального провадження надійшло лише 4 звернення, що значно менше ніж в 2022 році – 22. Це свідчить про те, що досудове розслідування та процесуальне керівництво проводиться на належному рівні.

В основному звернення громадян поступають в прокуратуру з питань, які не властиві органам прокуратури, оскільки з прийняттям 14.10.2014 Закону України «Про прокуратуру» - органи прокуратури позбавлені права проводити перевірки щодо додержання і застосування законів, у зв’язку з чим, такі звернення скеровуються за належністю до компетентних органів для розгляду по суті.

Яремчанський відділ

Надвірнянської окружної прокуратури