ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення регуляторного акта

Дата: 11.03.2024 10:48

про оприлюднення регуляторного акта

проекту рішення

«Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Яремчанської міської територіальної громади»

28 квітня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №630 «Деякі питання розрахунку орендної плати за державне майно», якою затверджено нову Методику розрахунку орендної плати за державне майно та визнано такою, що втратила чинність, постанова Кабінету Міністрів України від 4 жовтня 1995 року № 786 «Про Методику розрахунку і порядок використання  плати за  оренду державного майна».

Тому постала потреба в розробленні відповідного нормативного акта, оскільки законодавчо не передбачено методику розрахунку орендної плати для комунального майна та пропорції розподілу орендної плати.

З повним текстом проекту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись на офіційному сайті Яремчанської міської ради  https://yaremcha-miskrada.gov.ua/  в розділі Регуляторна політика – проекти рішень регуляторних актів.

ПРОПОЗИЦІЇ ТА ЗАУВАЖЕННЯ  до проекту рішення Яремчанської міської ради від фізичних та юридичних осіб приймаються відділом економічного розвитку міськвиконкому в письмовому та електронному вигляді протягом 1 (одного) місяця з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Яремчанської міської ради  проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою:

78501, м. Яремче, вул. Свободи, 266, II поверх (каб.16);

факсом: 2-30-02;  тел.2-30-01;