За 1 квартал 2024рік.

Дата: 02.04.2024 15:20

Через  відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради надається 331 адміністративна послуга, яка затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2022 року № 9 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» (із змінами та доповненнями).      За І квартал  2024рік  спеціалістами відділу  «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Яремчанської міської ради» прийнято 3330 заяв та надано 1965 консультацій на видачу адміністративних послуг  і в  с.Микуличин 989 заяв та надано 684 консультацій  .

Найбільше громадяни звертаються з питань  реєстрації місця проживання, реєстрації нерухомого майна, бізнесу, земельних питань та соціальної сфери.

В приміщеннях ЦНАП та віддаленому робочому місці  розміщені QR-коди  для оцінювання якості нашої роботи.