Спартакіада серед школярів Яремчанської міської територіальної громади та сусідніх Ворохтянської, Верховинської та Поляницької громад у період 2023-2024 навчального року.

Дата: 16.05.2024 17:03

890 учасників, 9 ліцеїв, 7 місяців спортивних змагань. Це все про спартакіаду серед школярів Яремчанської міської територіальної громади та сусідніх Ворохтянської, Верховинської та Поляницької громад у період 2023-2024 навчального року.

Фінальними стали змагання з мініфутболу, у яких команди здобували останні очки і виборювали перемогу в спартакіаді, адже деякі ліцеї мали дуже незначні розриви в турнірній таблиці.

Тож за підсумками спартакіади перемогу здобув Микуличинський Ліцей з 287 очками.

Другим став Яремчанський ліцей номер 1 з 275 очками.

Третє місце посіли команди Ільцівського ліцею, набравши 263 очки.

Четверте призове місце в учнів Ворохтянського ліцею, які здобули 240 очок.

Переможці нагороджені кубками, футзальними м'ячами та сертифікатами для ліцеїв, що сприятимуть розвитку спорту в закладах.

Інші учасники також отримали свої винагороди, адже змагалися і перемагали в різних дисциплінах.

Отже, учні Поляницького ліцею в загальному заліку набрали 172 очки,

Криворівнянського ліцею - 188 очок,

Яблуницького ліцею - 179 очок.

Спортивні команди Верховинського ліцею №1 у загальному заліку набрали 193 очки,

Яремчанського ліцею №2 - 200 очок.

Вітаємо переможців та всіх учасників, їхніх тренерів.

Дякуємо головам сусідніх громад - Миколі Поляку, Олегу Дзем'юку та Василеві Мицканюку - за те, що сприяли участі команд у заходах і приймали спартакіаду у своїх громадах.

Ми дякуємо директорам усіх освітніх закладів, які проводили змагання.

Масовий дитячий спорт зараз - це не лише перспектива професійних занять чи цікаве та корисне хобі, що розвиває здібності, а ще й те, що допомагає бути стійкішими та відволікатися на такі потрібні дітям позитивні зустрічі, нові знайомства і перемоги.

Насамкінець не можемо не згадати, що ідея проведення спартакіади належить міському голові Андрієві Мироняку, який докладає багато зусиль для розвитку спортивних секцій у громаді та спорту загалом.

І таки в самому кінці хочемо подякувати головному спеціалісту управління освіти, культури, молодіжної політики та спорту міськвиконкому Романові Слободяну - за добре виконану роботу.

Чекаємо команди закладів у новому навчальному році!

Фото без описуФото без опису