ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ ПЕРЕДБАЧЕНО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Дата: 27.06.2024 14:36

Звертаємося до керівників бюджетних установ, організацій та підприємств, фізичних осіб підприємців, працівників торгових мереж із нагадуванням про необхідність упорядкувати закріплену та прилеглу територію відповідно до сучасних господарських стандартів, культурно-естетичних та санітарно-побутових умов, провести прибирання територій від сміття та вивезення його відповідно до укладених договорів з надавачем послуг.

Нагадуємо всім, що на території громади ЗАБОРОНЕНО:

- викидати сміття в не призначених для цього місцях

- створювати на приватних ділянках та приглеглій території смітники, а також розсадники бур'яну

- захаращувати територію біля контейнерів для збору ТПВ скошеною травою та будівельним сміттям.

Згідно з правилами благоустрою власники/орендарі мабть провести прибирання та викошування прибудинкових територій.

У разі невиконання необхідних заходів із дотримання законодавства України у сфері благоустрою, будуть застосовані заходи адміністративного впливу згідно зі ст. 152 КУпАП.

Інформація про порушників буде висвітлюватися у встановленому законом порядку назагал.

Закликаємо до взаєморозуміння та неухильного дотримання правил благоустрою.