Відбулося чергове засідання виконкому, на якому було розглянуто та підтримано 15 питань.

Дата: 26.06.2024 08:46

Так, було внесено зміни в склади комісій у зв'язку з необхідністю включення нових членів, затверджено новий склад опікунської ради з питань захисту прав повнолітніх осіб, які за станом здоров'я не можуть самостійно здійснювати свої права та виконувати обов'язки; а також створено комісію зі встановлення факту здійснення особою догляду.

На квартирний облік для першочергового забезпечення житлом взяли ще одного учасника бойових дій та членів його сім'ї.

Рішенням виконкому було надано статус дитини, яка постоаждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, ще трьом дітям.

Також виконком надав дозвіл на встановлення огорожі по периметру місць поховань євреїв у с.Микуличині.

Насамкінець погодили встановлення на центральній алеї тимчасового об'єкта сезонної торгівлі морозивом та плату за тимчасове користування