За І-ше піріччя 2024 рік

Дата: 02.07.2024 11:33

Через  відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради надається 332 адміністративна послуга, яка затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2022 року № 9 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» (із змінами та доповненнями).      За І-ше півріччя  2024рік  спеціалістами відділу  «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Яремчанської міської ради» прийнято 4599 заяв та надано 3563 консультацій на видачу адміністративних послуг  і в  с.Микуличин 1835 заяв та надано944 консультації  .

Найбільше громадяни звертаються з питань  реєстрації місця проживання, реєстрації нерухомого майна, бізнесу, земельних питань та соціальної сфери.

В приміщеннях ЦНАП та віддаленому робочому місці  розміщені QR-коди  для оцінювання якості нашої роботи.