Відбувся інформаційний семінар по протидії домашньому насильству на території Яремчанської міської ради

Дата: 26.11.2019 15:41

Сьогодні, 26 листопада, в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» в Яремчанській міській філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему:  «Домашнє насильство». У семінарі взяли участь працівники управління праці та соціального захисту населення виконавчого виконавчого комітету Яремчанської міської ради, Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, відділу «Яремчанське бюро правової допомоги» та незайняті особи, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Під час зустрічі присутніх ознайомили із законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», поняттями «домашнє насильство», «жертви насилля», «кривдник», про спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству, про які йдеться у новоприйнятому законі. А саме про: терміновий заборонний припис, обмежувальний припис, взяття на профілактичний облік  та відповідальність за вчинення насильства в сім`ї. Присутні також дізналися, де можна отримати допомогу і консультацію для сімей, у яких вчиняється насильство різного характеру.

Краще раз і назавжди припинити знущання, ніж соромитися зізнатися в цьому, прирікаючи себе і своїх дітей на довгі страждання!!!