Про домашнє насильство розповідали учням Микуличинської загальноосвітньої школи

Дата: 28.11.2019 10:32

У рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» 27 листопада 2019 року учнів 6-х класів Микуличинської загальноосвітньої школи соціальні педагоги проінформували про поняття домашнього насильства, форми та установи, які надають допомогу постраждалим від домашнього насильства.

Під час заходу учні активно обговорювали проблему насильства не тільки в сім`ї, а і в навчальному закладі. Проведений захід став приводом для аналізу власних дій, вчинків, які сприятимуть виховання в учнів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов`язків.

По закінченні заходу спільно з вчителями та дітьми було оформлено стінгазету «Ця рука ніколи не вдарить».