Вулична акція «Стоп насильству!»

Дата: 07.12.2020 16:36

Проблема насильства в родині є досить гострою для України, як і для багатьох інших країн світу. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією з передумов злочинності в суспільстві загалом. Ця проблема небезпечна ще й тим, що від неї страждають діти. Страждають не лише від насильства стосовно себе, а й, спостерігаючи за насильством у своїй сім'ї, у майбутньому переносять цей негативний досвід у власне життя.

Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради  організовано різні заходи в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства".  Зокрема, 07 грудня 2020 року проведено вуличну акцію «Стоп насильству!», до якої долучилися представники управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради, сектору Яремчанського відділення поліції Надвірнянського відділу поліції України ГУНП Івано-Франківської обл., відділу «Яремчанське бюро правової допомоги».

Акцію проведено з метою підвищення обізнаності населення з питань попередження насильства в сім’ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

В ході акції розповсюджено тематичну друковану продукцію.