• 232

10 вересня 2024 року 0 11 год управлінням захисту прав споживачів та контролю за регулюваннями цінами ГУ Держпродспоживслужби в Івано-Франквській області спільно з представниками Яремчанського відділу Надвірнянського районного управління ГУ ДПСС в Івано-Франківській області буде проведено «Круглий стіл» на тему «Взаємодія ГУ Держпродспоживслужби в Івано_Франківській області з органами місцевого самоврядування та суб»єктами господарювання з питань забеспечення консультаційних прав споживачів на захист державою в період воєнного стану.

ОСНОВНІ ПИТАННЯ ,ЩО БУДУТЬ РОЗГЛЯНУТІ НА ЗАХОДІ:

1.Дотримання законодавства у сфері захисту прав споживачів.Повноваження Держпрлдспоживслужби в умовах воєнного стану.

2.Основні вимоги антитютюнового законодавства,Правові аспекти захисту населення від шкоди тютюнопаління,вживання та використання новітніх гаджетів для куріння.

3.Законодавчі вимоги у сфері виробництва,розповсюдження та споживання реклами

Місце проведення приміщення Яремчанськох міської ради вул Свободи,266 м. Яремче

Запрошуються:представники територіальних громади,суб»єкти господарювання у сферах торгівлі,робіт,послуг та ресторанного господарства,громадкість,місцеві ЗМІ

Контактний телефон :0964768865(Ганна Гундяк)