ЗВЕРНЕННЯ

• 58

Сьогодні депутати Яремчанська міська радасхвалили звернення до Міністра охорони здоров’я щодо питання включення представників Яремчанської міської територіальної громади до комісії при вирішенні питання перепрофілювання Дитячого спеціалізованого (спеціального) санаторію "Прикарпатський". Це звернення є продовженням роботи депутатського корпусу після проведеної

20.08.2024 зустрічі депутатів, представників колективу санаторію та громадськості з новопризначеною керівницею Катериною Сімаковою.

У зверненні йдеться про те, що з метою врахування інтересів громадськості, депутати міської ради звертаються з проханням про включення представників Яремчанської міської ради з правом дорадчого голосу до комісії, яка розглядатиме питання про перепрофілювання Дитячого спеціалізованого (спеціального) санаторію "Прикарпатський".