Відбулося засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому  з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми

• 73

14 жовтня  в приміщенні виконавчого комітету міської ради  керуючий  справами міськвиконкому (голова Міжвідомчої ради)  Василь Озорович  провів  засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому  з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

У засіданні взяли участь фахівці  структурних підрозділів міськвиконкому, відділення  поліції № 1( м.Яремче)  Надвірнянського РВП ГУНП , КНП           « Яремчанська ЦМЛ», ЯМЕГО «МАМА-86-Яремче».

Основним питанням, під час засідання було обговорено підготовку до проведення заходів з питань протидії торгівлі людьми з метою відзначення Європейського дня  боротьби з торгівлею  людьми та  щодо  інформування громадян про існуючу проблему.
По закінченню засідання  було роздано  буклети з контактними номерами куди звертатися в разі  виникнення таких  ситуацій.