Проведено семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» до відзначення Європейського дня торгівлі людьми

• 47

15 жовтня  в Яремчанському відділі Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості був проведений семінар на тему: «Ризики нелегальної трудової міграції» до відзначення Європейського дня  торгівлі людьми.

У заході взяли  участь  начальник Яремчанського відділу  Надвірнянської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Сніжана Лейбюк, головний спеціаліст  управління соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради Марія Григораш, безробітні та  незайняті громадяни Яремчанського регіону, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

Учасники семінару проінформовані про форми та методи вербування, експлуатації людини, небезпечні стереотипи та реалії, з якими стикаються трудові мігранти за кордоном та в Україні зокрема. Також було наголошено про Порядок встановлення статусу постраждалих від торгівлі людьми та про допомогу, яку може отримати  відповідна категорія осіб.

По закінченні заходу учасники зробили висновок, що найкраща протидія - це поінформованість людей.

Наприкінці семінару учасники  отримали інформаційні буклети відповідної тематики.