​​​​​​​ПРО УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ НА ТЕРИТОРІЇ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В зв’язку з виходом південного циклону, протягом доби 28 березня, очікується ускладнення погодних умов: пройдуть значні опади у вигляді дощу та мокрого снігу, налипання мокрого снігу та сильний північно-західний вітер 25-30 м/с, на дорогах ожеледиця (2 рівень небезпечності, помаранчевий).

09:28 28.03.2023

Дрон для ЗСУ

З добровільних внесків одноденного заробітку працівників міськвиконкому та структурних підрозділів, медичних, освітніх, комунальних закладів та із залученням приватних підприємців Вадима Гельо і Богдана Стефурака, придбали дрон українського виробництва за 400 тис грн, який буде передано нашому земляку Миколі Петращуку.

16:25 27.03.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Конкурс до дня народження уродженця с. Микуличин, історика, краєзнавця, засновника Гуцульського дослідного інституту в США Миколи Домашевського

16:12 23.03.2023

Національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»: чекаємо вмотивованих українців для боротьби з російськими окупантами

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити українське військо під час майбутнього наступу. Відтак в Україні та, зокрема, на Прикарпатті сьогодні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу».

11:11 23.03.2023

Закликаємо укладати договори на вивезення ТПВ та дотримуватися правил благоустрою!

З початком весни комісія з благоустрою Яремчанської міської ТГ проводить перевірку наявності договорів на вивіз ТПВ, і відповідно, виписує протоколи, на підставі яких відкривають адміністративне правопорушення.

16:08 20.03.2023

ІХ Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку. Відтепер у новому форматі!

29-30 березня 2023 року відбудеться IX Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку, з метою сталої взаємодії громади, медіа, бізнесу та органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у соціальному розвитку громад, участі молоді у відновлення України, створення додаткових можливостей для становлення, розвитку молоді, сприяння ініціативі та активності молодих громадян в усіх сферах життєдіяльності.

17:30 13.03.2023