Сьогодні – День вишиванки

Кожен третій четвер травня Україна святкує День вишиванки. Приєднатись до святкування дуже просто: достатньо одягнути у цей день традиційну вишиту сорочку. Свято не є офіційним чи релігійним, проте воно об’єднує усю країну та українців за кордоном, що справді робить його світлим та прекрасним. Нині в День вишиванки школярі, студенти та дорослі одягають вишиванку та йдуть в ній у звичних справах. Разом із тим, це свято має глибокий зміст. По всьому світу об’єднуються українці в одній ідеї та показують, що мають власну самоідентифікацію та національний код.

13:29 18.05.2023

ОГОЛОШЕННЯ

Реєстраційна форма для участі в програмі “Реабілітаційна програма для дітей загиблих героїв 2023” Унікальна в своєму роді програма реабілітації дітей, створена UCAG та українсько-канадськими психологами, реабілітологами, нутріцологами з метою психологічної стабілізації та фізичного відновлення дітей, які втратили батьків під час війни з росією. Програма проводиться фахівцями по роботі з дітьми в природному заповіднику Карпатських гір, де просторі ліси, чисті гірські річки та свіже повітря відіграють особливу роль у реабілітації дітей та зміцненні їхнього ментального та фізичного здоров’я. Усі витрати для реалізації програми покриваються коштами, залученими канадською неприбутковою організацією Ukrainian Canadian Advocacy Group та приватними донорами. Багато небайдужих канадців, в тому числі українського походження, жертвують щодня кошти на реабілітацію дітей та гуманітарну підтримку, бо вірять у перемогу і світле майбутнє дітей у вільній, багатій та щасливій нашій Україні. Вартість реабілітації однієї дитини складає $500 за 10-денний табір, включно з поселенням, харчуванням та реабілітаційними послугами. Цього року в межах програми планується реабілітація 400-от українських дітей.

16:35 03.05.2023