Проекти рішень регуляторних актів

Аналіз регуляторного впливу до проекту регуляторного акта - рішення Яремчанської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою Яремчанської міської територіальної громади»

09:22 16.11.2021

15:13 08.11.2021

Про затвердження Положення про плату за тимчасове користування окремими елементами благоустрою Яремчанської міської територіальної громади для здійснення підприємницької діяльності

15:12 08.11.2021

Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Яремчанської міської територіальної громади»

16:28 18.05.2021

АНАЛІЗ регуляторного впливу до проекту регуляторного акта – рішення міської ради «Про встановлення туристичного збору на території Яремчанської міської територіальної громади»

15:11 18.05.2021

АНАЛІЗ регуляторного впливу проекту рішення міської ради «Про встановлення єдиного податку на території Яремчанської міської територіальної громади»

10:23 29.04.2021