Міський голова

Мироняк Андрій Іванович народився 24 січня 1972 року в селі Микуличин Яремчанської міської ради.

В 1987-1991 роках навчався в Сторожинецькому лісотехнічному технікумі.  Працював у Микуличинському лісництві.

У 1991-1993 роках проходив строкову службу у внутрішніх військах. Після демобілізації був зарахований на службу в органи внутрішніх справ. Працював на посадах інспектора інспекції виправних робіт, інспектора служби групи охорони громадського порядку, інспектора з бойової та службової підготовки Яремчанського міського відділу міліції.

У 1998-2011 роках служив в УМВС України в Івано-Франківській області – старшим викладачем центру бойової підготовки, начальником навчального центру.

В 2004 році закінчив факультет фізичного виховання Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

З 2011 року по листопад 2020 року обіймав посаду заступника голови Івано-Франківської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України. Також займався підприємницькою діяльністю, працював директором ТзОВ «Зорі Карпат».

В період з 2015 року по 2020 рік – депутат Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання, член постійної комісії з питань освіти, науки, спорту та молодіжної політики та комісії з питань бюджету, фінансів та податків.

25 жовтня 2020 року обраний Яремчанським міським головою.

Чемпіон України з рукопашного бою та бойового самбо. Майстер спорту України. Ініціатор створення Федерації рукопашного бою Івано-Франківської області.

Нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, Грамотою Верховної Ради України, нагрудним знаком МВС України «За відзнаку в службі» двох ступенів, найвищою відзнакою фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України «Почесний динамівець».

Одружений, разом з дружиною виховує доньку та сина.