Яремчанська міська рада
Івано-Франківська область, Надвірнянський район

Фінансові результати діяльності великих та середніх підприємств та стан взаєморозрахунків на 30 вересня 2019 року

Дата: 29.11.2019 08:30
Кількість переглядів: 487

  Головне управління статистики інформує. Великими та середніми підприємствами області, які підлягали обстеженню, у січні–вересні 2019 року отримано  позитивний фінансовий  результат  діяльності  до  оподаткування в загальній сумі 3231,9 млн.грн прибутку.

  Позитивне сальдо фінансового результату до оподаткування сформовано, в основному, за рахунок рентабельної діяльності підприємств промисловості (2875,9 млн.грн прибутку), зокрема підприємств переробної промисловості   (2855,6 млн.грн),   а   саме:   підприємств   з   виробництва   хімічних  речовин  і  хімічної  продукції  (1845,4 млн.грн),  з  виробництва  гумових  та  пластмасових  виробів,  іншої  неметалевої  мінеральної  продукції (891 млн.грн). Прибутково спрацювали також підприємства сфери оптової та роздрібної торгівлі; ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (85 млн.грн прибутку), будівництва (4 млн.грн).

  Збиткове  сальдо  фінансового  результату  до  оподаткування  протягом 9 місяців 2019 року допущено підприємствами сфери адміністративного та допоміжного обслуговування (73,7 млн.грн збитку), транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності (28,4 млн.грн).

  Частка прибуткових підприємств у січні–вересні 2019 року склала 69,1%, ними отримано прибуток у сумі 4004,5 млн.грн. Збитковими підприємствами, частка яких склала 30,9%, допущено 772,6 млн.грн збитку.

  Рівень рентабельності операційної діяльності великих та середніх підприємств області склав 5,5%, рівень рентабельності всієї діяльності – 9%.

 Станом на 30 вересня 2019 року загальні обсяги дебіторської та кредиторської заборгованості великих та середніх підприємств області, які підлягали обстеженню, склали 33,9 та 12,7 млрд.грн відповідно.

 За видами економічної діяльності основна частина заборгованості припадала на підприємства промисловості – 61,1% дебіторської та 49% кредиторської; транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності – 20,7% та 23,8%, оптової та роздрібної торгівлі, ремонту  автотранспортних  засобів  і  мотоциклів – 15%  та  17,6% відповідно. У структурі дебіторської заборгованості 19,3% займають неоплачені покупцями борги за відправлені товари, проведені роботи та надані послуги, кредиторської – 59,8% складають борги підприємств за отримані від постачальників матеріали та сировинні ресурси.

 

© Головне управління статистики в Івано-Франківській області, 2019

При використанні інформації, посилання на Головне управління статистики в Івано-Франківській області ОБОВ’ЯЗКОВЕ.

Фото без опису

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь