За 2023рік.

Через  відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради надається 331 адміністративна послуга, яка затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2022 року № 9 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» (із змінами та доповненнями).      За 2023 рік  спеціалістами відділу  «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Яремчанської міської ради» прийнято 8780 заяв та надано 5427 консультацій на видачу адміністративних послуг  і в  с.Микуличин 2409 заяв та надано 1795  консультацій  .

11:57 03.01.2024

Звіт міського голови

Запрошуємо мешканців громади на щорічний звіт міського голови Андрія Мироняка

15:13 18.12.2023

Майже 1 мільйон гривень на підтримку ЗСУ!

Яремчанська громада сьогодні передала для допомоги Збройним силам трактор (увага! це не один із тракторів, які були придбані для роботи в комунальних підприємствах громади!!! жодної паніки про підсипку та розчистку доріг: усе на своїх місцях і працює).

15:17 15.12.2023

ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань

13 грудня 2023 року об 10.30 год. в  приміщенні   виконавчого    комітету  Яремчанської міської ради за адресою : м. Яремче, вул. Свободи, 266( зал засідання), відбудуться громадські слухання   з питання   обговорення  проекту бюджету  Яремчанської   міської територіальної  громади на 2024 рік.

11:37 12.12.2023