ОГОЛОШЕННЯ

10 листопада 2023 року відбудеться пленарне засідання п’ятдесятої сесії Яремчанської міської ради восьмого скликання. Початок  о 10.00 год.

08:44 08.11.2023

24 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

24 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради. В засіданні взяли участь 15 членів виконавчого комітету. Головував на засіданні перший заступник міського голови Роман Якубовський.

11:59 26.10.2023

До відома внутрішньо переміщених осіб

З метою взяття на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки та встановлення особистих якостей, в Надвірнянському РТЦК та СП, протягом січня-березня 2024 року буде проводитись приписка громадян України чоловічої статі  2007 року народження  до призовної дільниці.

15:39 10.10.2023

Відбулося позачергове засідання сесії.

Депутати розглянули два питання порядку денного - внесли зміни до бюджету громади, пов'язані з виконанням поточних завдань, та припинили повноваження депутатки Любові Торосян (за її заявою).

13:37 15.09.2023