Дата: від до Скинути

24 жовтня 2023 року  відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

24 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради.

24 жовтня 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської міської ради. В засіданні взяли участь 15 членів виконавчого комітету. Головував на засіданні перший заступник міського голови Роман Якубовський.

11:59 26.10.2023

До відома внутрішньо переміщених осіб

З метою взяття на військовий облік, визначення наявних призовних ресурсів, ступеня придатності до військової служби, встановлення освітнього рівня, здобутої спеціальності або професії, рівня фізичної підготовки та встановлення особистих якостей, в Надвірнянському РТЦК та СП, протягом січня-березня 2024 року буде проводитись приписка громадян України чоловічої статі  2007 року народження  до призовної дільниці.

15:39 10.10.2023

Відбулося позачергове засідання сесії.

Депутати розглянули два питання порядку денного - внесли зміни до бюджету громади, пов'язані з виконанням поточних завдань, та припинили повноваження депутатки Любові Торосян (за її заявою).

13:37 15.09.2023

ОГОЛОШЕННЯ  про проведення публічного обговорення конкурсних проектів на визначення кращої ідеї спорудження монументу Героям-визволителям України на площі Героїв Небесної Сотні в м. Яремче

ОГОЛОШЕННЯ про проведення публічного обговорення конкурсних проектів на визначення кращої ідеї спорудження монументу Героям-визволителям України на площі Героїв Небесної Сотні в м. Яремче

Відповідно до оголошеного виконавчим комітетом Яремчанської міської ради конкурсу на визначення кращої ідеї спорудження монументу Героям-визволителям України на площі Героїв Небесної Сотні в м. Яремче до участі в конкурсі надійшла одна заявка від Народного художника України Михайла ДОВГАНЯ.

16:53 01.09.2023