ОГОЛОШЕННЯ!!!

ОГОЛОШЕННЯ! Чи бачили Ви очі діток, які з надією дивляться на кожного незнайомця у закладах соціального захисту дітей? З метою забезпечення та дотримання прав дітей, що опинились в складних життєвих обставинах чи залишились без батьківського піклування, служба у справах дітей Яремчанської територіальної громади оголошує первинний відбір кандидатів у патронатні вихователі, прийомні батьки та батьки-вихователі, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 148 та від 26.04.2002 р. № 565. Якщо Ваша сім’я має позитивний досвід виховання дітей, користується авторитетом у громаді та Ви хочете стати патронатними вихователями, прийомними батьками або батьками-вихователями, просимо звертатись у службу у справах дітей виконавчого комітету Яремчанської міської ради. (3-й поверх приміщення міськвиконкому, детальна інформація за номером телефону (03434) 2-24-03, робочі дні: понеділок-четвер - 8:00 -17:15, п'ятниця - 8:00 -16:00)

12:42 31.03.2021

До відома!!!

29 березня 2021 року відбулася чергова апаратна нарада під головуванням міського голови Андрія Мироняка за участю начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, начальників комунальних підприємств, керівників служб охорони здоров’я.

14:52 30.03.2021

До відома!

23 березня 2021 року під головуванням міського голови Андрія Мироняка відбулося засідання виконавчого комітету Яремчанської  міської ради.

15:46 26.03.2021

До відома!!!

22 березня 2021 року в Головному управлінню Держгеокадастру в Івано-Франківській області відбулась нарада за участю:

16:24 25.03.2021

До відома!

22 березня 2021року міський голова провів щотижневу нараду за участю начальників відділів та управлінь виконавчого комітету Яремчанської міської ради, начальників комунальних підприємств, керівників служб охорони здоров’я.

16:00 23.03.2021