Статистична інформація

Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської області у січні–листопаді 2019 року

Головне управління статистики інформує. У січні–листопаді 2019р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 2762,5  млн.грн або 1,8% загальнодержавного обсягу будівництва.                      За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла             13 місце  серед регіонів України.

15:00 27.12.2019

До Дня енергетика

Головне управління статистики інформує. Енергетична галузь посідає вагоме місце у промисловому комплексі Івано-Франківщини. Підприємствами енергетичної галузі у січні–жовтні 2019р. реалізовано промислової продукції на 15,7 млрд.грн, що склало 27,8% загальнообласних обсягів. В області щорічно генерується більше 6% загальних обсягів виробництва електроенергії в Україні, зокрема тепловими електростанціями – 16–17% її виробництва тепловими станціями держави. Виробництво електроенергії у січні–жовтні п.р. склало 8 млрд.кВт·год або на 4,1% менше, ніж у січні–жовтні 2018р., теплоенергії вироблено і відпущено 939,3 тис.Гкал, що на 6,7% менше рівня відповідного періоду минулого року. Вагомі обсяги виробництва електроенергії традиційно забезпечують теплові електростанції. Водночас зростає роль електростанцій, що використовують альтернативні джерела енергії (сонячні та гідроелектростанції, установки, які працюють на біогазі тощо), якими у січні–жовтні 2019р. порівняно з відповідним періодом 2018р. виробництво електроенергії збільшено на 9,6%. У розвиток підприємств енергетичного комплексу протягом січня–вересня п.р. інвестовано 456,8 млн.грн або 26,3% обсягу інвестицій у промисловість, іноземними інвесторами станом на 1 жовтня 2019р. в галузь спрямовано 6,9 млн.дол США.

14:34 18.12.2019

Індекс споживчих цін у листопаді 2019 року

Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у листопаді 2019р. порівняно із жовтнем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,1%, з початку року – 4,3%, в області – 0,3% та 4,7% відповідно.

15:37 12.12.2019

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами міст та районів області у січні–жовтні 2019 року

Головне управління статистики інформує. За січень–жовтень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 56,3 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні.

10:21 09.12.2019

Обсяг реалізованої промислової продукції підприємствами області у січні–жовтні 2019 року

Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–жовтні 2019р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 56,3 млрд.грн (у січні–жовтні 2018р. – на 59 млрд.грн).

10:19 09.12.2019

Інвестиції зовнішньоекономічної діяльності області у січні–вересні 2019 року

Головне управління статистики інформує. Обсяг вкладених з початку інвестування в економіку області прямих інвестицій (акціонерного капіталу) на 1 жовтня 2019р. становив 858,7 млн.дол. США, що у розрахунку на одну особу населення склало 625,6 дол. У січні–вересні 2019р. в економіку області інвестовано 3,1 млн.дол. США прямих інвестицій (акціонерного капіталу). Зменшення  капіталу  за  цей  період  становить 39 млн.дол., у тому числі              за рахунок вилучення капіталу – 12 млн.дол., курсової різниці – 27 млн.дол. США. Сукупний обсяг іноземного капіталу порівняно з обсягом інвестицій на початок 2019р. зменшився на 4%.

15:51 05.12.2019

До Дня працівників статистики

Сучасний темп життя вимагає від усіх сфер діяльності динамічності, втілення актуальних змін і реформ. Статистика, виступаючи важливим інструментом економічного і соціального розвитку, оцінки прогресу, моніторингу діючих програм і бюджетного адміністрування, не стоїть на місці, а йде в ногу з часом, постійно розвивається, перебуває в пошуку новітніх шляхів розв’язання поставлених завдань.

16:00 04.12.2019

Стан ринку послуг області у IІІ кварталі 2019 року

Головне управління статистики інформує. На ринку послуг області упродовж ІІІ кварталу 2019 року працювало 1,4 тис. підприємств (юридичних осіб) та їх відокремлених підрозділів, основним видом економічної діяльності яких є надання послуг. Обсяг реалізованих ними послуг за цей період склав 2,3 млрд.грн.

14:35 02.12.2019