Головне управління статистики інформує. У січні–вересні 2019 року автоперевізниками області (юридичними особами та фізичними особами-підприємцями) на комерційній основі замовникам доставлено 4,9 млн.т вантажів та виконано транспортну роботу в обсязі 916,6 млн.ткм. Підприємства (юридичні особи) виконали 76% обсягів вантажних автоперевезень. Частка вантажних автоперевезень області в Україні склала 2,7%, за їх обсягами область посіла 14 місце серед регіонів держави.
Головне управління статистики інформує. У 2018 році в області діяло 52,6 тис. суб’єктів господарювання, з них 8,3 тис. (15,8%) – підприємства (юридичні особи) та 44,3 тис. (84,2%) – фізичні особи-підприємці. Найбільша питома вага від загальнообласної кількості суб’єктів господарювання припадає на міста Івано-Франківськ (31,9%), Коломия (7,4%) та Калуш (6,4%), а також Косівський (6%), Надвірнянський (5,4%), Тисменицький (5,3%), Коломийський (4,9%), Долинський (4,3%) та Снятинський (4,1%) райони, у решті міст обласного значення (крім м.Бурштина (0,9%)) та районів вона коливається у межах 3,5–1,4%. Майже у всіх містах обласного значення та районах, за винятком міст Івано-Франківська і Калуша, Калуського та Тисменицького районів, суб’єкти господарювання – це суб’єкти середнього та малого підприємництва. Питома вага фізичних осіб-підприємців у загальній кількості суб’єктів господарювання міста (району) коливалася від 68,6% у Рогатинському районі, 76,8% – у м.Івано-Франківську та 79,8% – у Тлумацькому районі, 82,7–88,5% – у містах Бурштині, Калуші, Галицькому, Тисменицькому, Городенківському, Верховинському, Долинському районах до 89,1–91,5% – у містах Болехові, Коломиї та Яремче, Калуському, Богородчанському, Рожнятівському, Надвірнянському, Косівському, Снятинському та Коломийському районах.
Органи державної статистики України на постійній основі проводять вибіркові обстеження населення (домогосподарств), результати яких є основним джерелом інформації, необхідної для вимірювання соціально-економічних характеристик домогосподарств, проведення всебічного аналізу рівня життя населення України, моніторингу бідності, розрахунків основних показників у галузі сільського господарства, комплексної оцінки стану ринку праці тощо. Матеріали обстеження використовуються при підготовці законодавчих актів, розробці програм соціального захисту, визначенні соціальних нормативів, для обчислення індексу інфляції, багатьох макроекономічних показників та показників розвитку окремих галузей економіки.
Головне управління статистики інформує. У 2018 році в області нараховувалось 52,6 тис. суб’єктів господарювання, у тому числі підприємств (без бюджетних установ) – 8,3 тис. (2,3% від загальної кількості по державі) та фізичних осіб-підприємців – 44,3 тис. (3%). У розрахунку на 10 тисяч осіб наявного населення області припадало 383 суб’єкти господарювання проти 362 у 2017 році. Питома вага підприємств у загальній кількості суб’єктів господарювання за 2018 рік збільшилась на 0,5 в.п. і склала 15,8%. За кількістю підприємств серед регіонів держави область посіла 15 місце.
Головне управління статистики в Івано-Франківській області повідомляє. За даними Державної служби статистики, інфляція на споживчому ринку у жовтні 2019р. порівняно із вереснем в Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим, м.Севастополя та частини тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях) становила 0,7%, з початку року – 4,2%, в області – 0,6% та 4,4% відповідно.
Головне управління статистики інформує. Сільське господарство – одна із пріоритетних галузей економіки регіону, в якій виробляється понад 14% валової доданої вартості, здійснює діяльність понад 800 підприємств, працює майже 30% зайнятого населення регіону.
Головне управління статистики інформує. За січень–вересень 2019р. підприємствами області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 51 млрд.грн, що становить 2,7% її загального обсягу по Україні.
Головне управління статистики інформує. Підприємствами області у січні–вересні 2019р. реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 51 млрд.грн (у січні–вересні 2018р. – на 52,3 млрд.грн).
Головне управління статистики інформує. Влітку цього року у 10 (у 2018 році – у 9) дитячих закладах літнього оздоровлення та відпочинку, які функціонували на території міськради, провели своє дозвілля 7,9 тис. дітей та підлітків (у 2018 році – 9,4 тис.).
Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності