Яремчанська міська філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості

Уряд розширив державну фінансову підтримку для роботодавців

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з метою поліпшення ситуації на ринку праці та працевлаштування окремих категорій безробітних, яким важко знайти роботу, уряд розширив програму стимулювання роботодавців шляхом надання різного виду компенсацій.

15:10 22.02.2023

Понад 6 тисяч осіб скористалися послугами обласної служби зайнятості у січні 2023 року

У січні 2023 року з філіями обласного центру зайнятості співпрацювало 702 роботодавці. В базі даних обласної служби зайнятості налічувалось 1,3 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 599 вакансій, рівень укомплектування вакансій склав 45,1%.

14:17 16.02.2023

До уваги роботодавців, які застосовують працю іноземців та осіб без громадянства в Україні

Шановні роботодавці! Звертаємо вашу увагу на те, що з 28 січня 2023 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 24 січня 2023 року № 68 «Про затвердження технічного опису, зразка бланка, форм заяв для отримання, внесення змін та продовження строку дії дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні».

10:32 10.02.2023

5 кроків для успішного початку або розвитку власної справи

Звертаємо увагу бажаючих отримати мікрогрант на створення або розвиток власного бізнесу! З 1 лютого 2023 року, у рамках реалізації урядового проєкту «єРобота», продовжується програма надання мікрогрантів.

10:31 10.02.2023

Збільшено розмір щомісячної компенсації витрат за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Шановні роботодавці! Повідомляємо, що 10 січня 2023 року Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання роботодавцю компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. Зокрема, збільшено щомісячний розмір компенсації витрат до  6700 гривень за кожну працевлаштовану внутрішньо переміщену особу.

10:22 10.02.2023