Яремчанське бюро правової допомоги

Порядок отримання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у паперовій формі

Для отримання інформації з Державного реєстру прав у паперовій формі особа, яка бажає отримати таку інформацію, звертається до будь-якого надавача інформації з Державного реєстру прав.

15:39 24.11.2020

Порядок консервації земель

Консервація земель - припинення господарського використання на визначений термін та залуження або залісення деградованих і малопродуктивних земель, господарське використання яких є екологічно та економічно неефективним, а також техногенно забруднених земельних ділянок, на яких неможливо одержувати екологічно чисту продукцію, а перебування людей на цих земельних ділянках є небезпечним для їх здоров'я.

10:22 06.11.2020

Порядок проставлення апостиля

Спеціальний штамп «Apostille» засвідчує справжність підпису, якість, в якій виступала особа, що підписала документ, та, у відповідному випадку, автентичність відбитку печатки або штампу, якими скріплений документ.

17:17 29.10.2020

ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ

Договір оренди землі - це договір, за яким орендодавець зобов’язаний за плату передати орендареві земельну ділянку у володіння і користування на певний строк, а орендар зобов’язаний використовувати земельну ділянку відповідно до умов договору та вимог земельного законодавства.

10:53 23.10.2020

Види доходів, з яких проводиться стягнення аліментів

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 26.02.1993 № 146 «Про перелік видів доходів, які враховуються при визначенні розміру аліментів на одного з подружжя, дітей, батьків, інших осіб» утримання аліментів з працівників провадиться з усіх видів заробітку і додаткової винагороди як за основною роботою, так і за роботою за сумісництвом, в тому числі з:

15:00 19.10.2020

Виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «про затвердження правил перетинання державного кордону громадянами України»  виїзд з України громадян, які не досягли 16-річного віку, здійснюється  за  згодою  обох  батьків  (усиновлювачів)  та  в  їх  супроводі  або в супроводі осіб, уповноважених ними,  які  на  момент виїзду з України досягли 18-річного віку, у тому  числі в супроводі членів екіпажу повітряного судна, на якому вони прямують.

18:30 11.09.2020