Яремчанське бюро правової допомоги

Право споживача на інформацію про продукцію

Відповідно до статті 15 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право на одержання необхідної, доступної, достовірної та своєчасної інформації про продукцію, що забезпечує можливість її свідомого і компетентного вибору. Інформація повинна бути надана споживачеві до придбання ним товару чи замовлення роботи (послуги). Інформація про продукцію не вважається рекламою.

20:27 09.11.2021

Розірвання шлюбу

Розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя проводиться відповідним органом державної реєстрації актів цивільного стану за місцем проживання подружжя або одного з них за умови спільної згоди та відсутності неповнолітніх дітей.

21:14 26.10.2021

Не завжди рідна сестра є добросовісною, тим більше коли питання стосується нерухомого майна

Морально важко пережити коли родинні стосунки втрачають свою соціальну цінність, особливо тоді, коли сестра в сестри «випрошує» аби та виселилася з її будинку за добровільною згодою.

16:16 21.09.2021

Надання права на шлюб неповнолітній особі

Сімейним кодексом України встановлено шлюбний вік, тобто вік, з якого особа має право укладати шлюб, для чоловіків та жінок – вісімнадцять років. Особи, які бажають зареєструвати шлюб, мають досягти шлюбного віку на день реєстрації шлюбу. Проте, в окремих випадках, за заявою особи, яка досягла шістнадцяти років, за рішенням суду їй може бути надано право на шлюб, якщо буде встановлено, що це відповідає її інтересам.

09:02 07.09.2021