За 2023рік.

• 297

Через  відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Яремчанської міської ради надається 331 адміністративна послуга, яка затверджена рішенням виконавчого комітету міської ради від 22.02.2022 року № 9 «Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» (із змінами та доповненнями).      За 2023 рік  спеціалістами відділу  «Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету  Яремчанської міської ради» прийнято 8780 заяв та надано 5427 консультацій на видачу адміністративних послуг  і в  с.Микуличин 2409 заяв та надано 1795  консультацій  .

Найбільше громадяни звертаються з питань  реєстрації місця проживання, реєстрації нерухомого майна, бізнесу, земельних питань та соціальної сфери.

В приміщеннях ЦНАП та віддаленому робочому місці  розміщені QR-коди  для оцінювання якості нашої роботи.

Інші моніторинг

Всі моніторинг