Прикарпатські пенсійники розпочали процес  оцифрування пенсійних справ

Прикарпатські пенсійники розпочали процес оцифрування пенсійних справ

В Пенсійному фонді України активно створюється новітня система обслуговування громадян та обробки пенсійної документації на базі централізованих інформаційних технологій, головний вектор якої – покращення якості прийому громадян, зменшення термінів обробки заяв та документів, можливість дистанційного доступу пенсіонера до своєї пенсійної справи. А для спрощення контакту «Пенсійний фонд-громадянин» розроблений мобільний додаток «Е-пенсія», який дозволить отримати доступ до ресурсів вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду з мобільних пристроїв.

09:21 11.10.2019

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: Про порядок стягнення  аліментів на дитину у разі виїзду одного з батьків для постійного проживання за кордон

Україна є Стороною декількох багатосторонніх конвенцій, які передбачають спрощену процедуру звернення для вирішення питання про стягнення аліментів на території Договірних держав[*] таких конвенцій:

09:19 09.10.2019

ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб»єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території м. Яремче з метою продажу

Комісія з проведення конкурсного відбору суб»єктів оціночної діяльності  у сфері оцінки земель та виконавців робіт із землеустрою, з метою продажу  земельних ділянок на території м. Яремче, оголошує конкурс з відбору суб»єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою їх подальшого продажу.

11:42 07.10.2019

«День кар’єри» у форматі «Третього Наукового пікніка» відбувся в Богородчанському районі

3 жовтня 2019 року Богородчанська районна філія Івано-Франківського обласного центру зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, ГО «Консалтингові технології», Богородчанською РДА на території Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 провели масовий профорієнтаційний захід «День кар’єри» у форматі «Третього Наукового пікніка в Богородчанському районі «Вибирай професію цікаво – примножуй світ відкриттям!».

10:56 04.10.2019

ОГОЛОШЕННЯ

4 жовтня 2019 року  о 10.00 годині в залі засідань міськвиконкому відбудеться  тридцять  четверта  позачергова  сесія міської ради сьомого скликання.

13:13 03.10.2019

Штормове (метео) попередження Управління з питань цивільного захисту ОДА.

Протягом дня 3 жовтня по області та місту очікується значний дощ, посилення північно-західного вітру 15-20 м/с. (1 рівень небезпечності жовтий). 03–04 жовтня на ріках басейну Дністра очікуються підйоми рівнів води на 0,3–1,3 м, над рівнями 02 жовтня, станом на 08.00 годину.

14:29 02.10.2019

Продовжується інформаційна кампанія впродовж 2-х тижнів (тиждень до та після 30 липня) до відзначення Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми.

Здається досить дивним, що сьогодні, в ХХІ столітті, ми змушені говорити про торгівлю людьми не в історичному контексті, а в реальному часі.

20:19 01.08.2019

Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, який відзначатиметься 30 липня 2019 року Міністерством соціальної політики України проводиться широкомасштабна інформаційна компанія з питань протидії торгівлі людьми в усіх областях України.

20:13 22.07.2019