Вулична акція «#ПротиДій торгівлі людьми»

Сьогодні у центральній частині міста Яремче відбулася вулична акція протидії торгівлі людьми. Працівниками управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради спільно з  Яремчанською міською філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості, управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради, відділу «Яремчанське бюро правової допомоги» роздано  інформаційні матеріали, буклети, пам'ятки,  які містять інформацію про проблему торгівлі людьми, види допомог особам, які постраждали від торгівлі людьми та інформацію для громадян, які збираються працювати за кордоном.

10:28 21.10.2019

З початку року послугами служби зайнятості області скористалися 610 осіб, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил)

У січні-вересні 2019 року послугами служби зайнятості області скористалися 610 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (операції об’єднаних сил), з них 48 осіб з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 580 учасників АТО (ООС), серед них особи з вищою освітою становлять 54%, з професійно-технічною – 32%, з середньою – 14%.

10:12 18.10.2019

18 жовтня - Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми є глобальним злочинним бізнесом, сучасною формою рабства, порушенням прав людини. Саме тому щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований у жовтні 2007 року Європейським Парламентом. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність проблеми торгівлі людьми, а також необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідуванні злочинців, надання допомоги постраждалим, ведення превентивної роботи. Не байдужість громадськості до цього явища і візуалізація проблеми на глобальному рівні – запорука успішної боротьби з проблемою.

10:01 18.10.2019

З початку року Івано-Франківська обласна служба зайнятості укомплектовала 37 тисяч вакансій

Протягом 9 місяців 2019 року статус безробітного у Івано-Франківській обласній службі зайнятості мали 23,2 тис. осіб, з яких допомогу по безробіттю отримували 19,3 тис. осіб. Станом на 1 жовтня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних становила 8,3 тис. осіб.

10:51 16.10.2019

14 жовтня – Свято Покрови, День захисника України

14 жовтня біля могили “Борцям за волю України” відбулось народне віче з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, Дня Українського козацтва та 77-ї річниці створення Української повстанської армії.

10:25 15.10.2019

Спільно вирішуємо питання зайнятості

10 та 11 жовтня 2019 року проведено нараду обласної служби зайнятості за підсумками роботи за січень-вересень 2019 року, за участю голова обласної організації Профспілки працівників державних установ України Ніна Гушпіт.

09:24 15.10.2019