Нова банкнота 1000 гривень

Національний банк вводить у обіг банкноту нового найвищого номіналу 1 000 гривень з 25 жовтня 2019 року.

15:04 25.11.2019

Молодіжний форум «Живи та працюй в Україні» - феєричне свято професій

Протягом двох днів 21 та 22 листопада 2019 року в Івано-Франківську проходив молодіжного форуму «Живи та працюй в Україні», який організований Івано-Франківським обласним центром зайнятості спільно з Департаментом освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, Університетом Короля Данила.

09:42 25.11.2019

Проведено чергове засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми

20 листопада 2019 року під головуванням керуючого справами міськвиконкому (координатора з питань здійснення заходів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі) Олександра Шимка проведено чергове засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми. У засіданні взяли участь працівники управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради, сектору Яремчанського відділення поліції Надвірнянського відділу поліції України ГУНП Івано - Франківської обл., служби у справах дітей міськвиконкому, Яремчанської міської філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, відділу «Яремчанське бюро правової допомоги».

13:05 22.11.2019

Кількість осіб, працевлаштованих за сприяння служби зайнятості, становила 41,5 тисячі

В базі даних обласної служби зайнятості у січні-жовтні 2019 року налічувалось 47,1 тис. вакансій. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості і Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 8,4 тисячі. За сприяння служби зайнятості було укомплектовано 41,7 тис. вакансій.

13:04 22.11.2019

Штормове (метео) попередження Управління з питань цивільного захисту ОДА.

В найближчі три години із збереженням до кінця доби 20 листопада та протягом доби 21 листопада по області та місту очікується посилення південно-східного вітру 15-20 м/сек. (НМЯ 1) 1 рівень небезпечності жовтий.

16:23 20.11.2019