Оголошення

Виконавчий  комітет Яремчанської міської ради повідомляє, що  згідно розпорядження міського голови  від 04.12.2019р. №246-р “ Про обговорення проекту міського бюджету на 2020 рік . “, в приміщенні міськвиконкому о 10 год 05.12.2019 року буде проводитись обговорення та  представлення  проекту міського   бюджету  на 2020 рік.

11:22 04.12.2019

Експортна стратегія України(опитувальник експортерів щодо лібералізації валютного законодавства)

У контексті виконання Експертної стратегії України("дорожньої карти" стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р Мінекономіки здійснює опитування експортерів щодо подальшої лібералізації валютного законодовства (до 31 січня 2020року).

13:38 02.12.2019

Оголошення про конкурс

Поляницька сільська рада оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад Відділу безпеки села Поляницької сільської ради Яремчанської міської ради Івано-Франківської області:

13:23 02.12.2019

Оперативна інформація гідрометцентру

Вдень 2 грудня в західних, Вінницькій, Житомирській областях, протягом доби 3 грудня в Україні, крім південних областей, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см.

14:10 29.11.2019

До уваги надавачів туристичних послуг!

Запрошуємо місцевих підприємців, директорів, менеджерів, працівників туристичної сфери, відповідальних за участь у виставках, взяти участь у практичному семінарі для експонентів та організаторів міжнародних виставок і конференцій Premier EXPO, який відбудеться 5 грудня в Києві в МВЦ, пав. 3А к/з №14, Броварський проспект, 15, з 10 до 18 години.

15:22 28.11.2019