Комунікаційна кампанія «Бережи себе»

В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/en/berezhy-sebe/).

14:00 17.11.2022

До уваги жителів та гостей міста!

Міську ялинку, яку щороку встановлюємо в середмісті Яремче на період новорічно-різдвяних свят, цього року НЕ встановлюватимемо.

15:54 15.11.2022

В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Бережи себе»

В межах співпраці Міністерства охорони здоров’я України та громадської організації “INSCIENCE” за фінансової підтримки Світового банку та Швейцарської конфедерації реалізується комунікаційна кампанія “Бережи себе” (Ознайомитись можна за посиланням https://inscience.io/en/berezhy-sebe/).

11:15 15.11.2022

Допоможіть повернути дитину додому!

“Діти війни” - це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати і врятувати. Кількісні показники щодня оновлюють правоохоронні органи. Тут ви можете повідомити:

14:05 09.11.2022

Що Вам робити, якщо зникло опалення?

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало другий етап інформаційної кампанія «Готуймося!», присвячений підвищенню обізнаності громадян про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення. Про те, що Вам робити, якщо зникло опалення, дивіться нижче в інфографіці.

10:55 09.11.2022

Як менше витрачати на тепло

Міністерство розвитку громад та територій України розпочало другий етап інформаційної кампанія «Готуймося!», присвячений підвищенню обізнаності громадян про те, як зменшити теплові витрати в домівках та як діяти, якщо зникне опалення. Про те, як менше витрачати на тепло дивіться нижче в інфографіці.

10:49 09.11.2022

Сьогодні увечері, 8 листопада, у громаді буде відновлено освітлення центральної вулиці м. Яремче та с.Микуличин

Через ускладнення дорожнього руху у вечірній час та інших проблем для мешканців і гостей, спричинених відсутністю світла, було прийнято рішення щодо освітлення центральної вулиці громади з 17:00 до 23:00 год.

14:35 08.11.2022