До уваги громади!

Відповідно до Розпорядження міського голови #196-р від 07.11.2022 "Про початок опалювального сезону 2022/2023 років", сьогодні, 8 листопада, розпочинається ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН бюджетних установ і організацій громади.

14:34 08.11.2022

Пропозиції щодо заходів стосовно економного використання електроенергії населенням, підприємствами, установами та організаціями в період воєнного стану.

11:27 07.11.2022

Про фінансування центральної міської лікарні

КНП «Яремчанська центральна міська лікарня» крім обслуговування місцевого населення, надає медичну допомогу жителям сусідніх територіальних громад, відпочивальникам та внутрішньо переміщеним особам.

14:28 03.11.2022

Права громадян щодо сплати за житлово-комунальні послуги в умовах воєнного стану

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звернення громадян, у тому числі від внутрішньо переміщених осіб та осіб, які тимчасово перемістилися за кордон, про надання роз'яснень з питань оплати за житлово-комунальні послуги, якщо вони не проживають у будинку (квартирі), у зв'язку із його пошкодженням (руйнацією) або його знаходженням на тимчасово окупованих територіях України.

15:07 02.11.2022

ПРАВА СПОЖИВАЧІВ НА ПРИДБАННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН «ДРОВАЄ»

До Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини надходять звер­нення від громадян щодо сприяння у вирішенні питання придбання у держав­них підприємств дров для опалення свого помешкання, оскільки у посеред­ників ціна на дрова є занадто високою.

14:28 02.11.2022