10 років успіху - Закон України «Про адміністративні послуги»!

10 років тому, 6 вересня 2012 року, було ухвалено Закон України «Про адміністративні послуги», який визначив правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

14:09 06.09.2022

Надихнись Україною!

Державне агентство розвитку туризму України з метою підтримки туристичної галузі та стимуляції туристичного сегмента економіки має намір організувати масштабну соціальну рекламну кампанію з наративом «Надихнись Україною!».

14:02 05.09.2022

Мінрегіон розпочинає Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади». Конкурс проводиться вже шостий рік поспіль за підтримки Ради Європи та ГО «Інтерньюз-Україна».

08:22 05.09.2022

Відбулася Міжвідомча рада

2 вересня у приміщенні виконавчого комітету міської ради, керуючий справами міськвиконкому (голова Міжвідомчої ради) Василь Озорович провів засідання Міжвідомчої ради міськвиконкому з питань сім`ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім`ї та протидії торгівлі людьми.

15:22 02.09.2022

День пам’яті захисників України

29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

10:03 29.08.2022

Виклик екстреної медичної допомоги для осіб з порушенням слуху та мови

Інформуємо про функціонування в центральній оперативній диспетчерській службі 103 спеціального номеру телефону для звернення осіб з порушенням слуху та мови. Номер 0673440255 надає можливість виклику бригади екстреної медичної допомоги шляхом надсилання SMS, а також за допомогою месенджерів Viber, WhatsApp та Telegram.

15:27 25.08.2022