До відома!!!

Сьогодні, 15 лютого 2021 року, відбулася чергова робоча зустріч міського голови Андрія Мироняка з керівниками структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, керівниками комунальних підприємств та  закладів охорони здоров’я міста.

16:18 15.02.2021

На Прикарпатті проведуть онлайн-уроки щодо захисту дітей у цифровому середовищі

Пандемія коронавірусу у період карантину негативно впливає на дітей у мережі Інтернет, оскільки 80 відсотків свого часу вони проводять саме онлайн. Збільшилась кількість звернень щодо випадків булінгу з використанням у інтренет-ресурсах небезпечних інформаційно-комунікаційних технологій. З огляду на гостру актуальність зазначеної проблеми розроблено уроки, присвячені захисту дітей у цифровому середовищі.

10:29 15.02.2021

Подати декларацію про майновий стан і доходи за 2020 рік можна через Електронний кабінет

Громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які впродовж минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України. Податкова знижка надається тоді, коли у фізичної особи впродовж  звітного року були такі витрати: на навчання, на отримання доступного житла за державними програмами, на оплату допоміжних репродуктивних технологій, сплата відсотків за іпотечним кредитом, внесків на благодійність, страхових платежів (внесків, премій) за договорами довгострокового страхування життя, пенсійних внесків у рамках недержавного пенсійного забезпечення, тощо.

09:10 12.02.2021

Де можна пройти онлайн-тестування для визначення  майбутнього професійного шляху?

Де можна пройти онлайн-тестування для визначення майбутнього професійного шляху?

Для того, щоб визначитися, який вид професійної діяльності вам більше підходить, оцінити власні здібності, інтереси та можливості, служба зайнятості пропонує пройти тестування на «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри» (http://profi.dcz.gov.ua)».

15:25 11.02.2021

Оголошення

11 лютого   2021 року  об 11.00 год.  в  залі засідань міськвиконкому відбудеться  п’ята позачергова  сесія  Яремчанської  міської ради  восьмого скликання.

15:08 10.02.2021

Ринок праці у січні: підсумки місяця

В базі даних обласної служби зайнятості у січні 2021 року налічувалось 1978 вакансій. Кількість роботодавців, які співпрацювали з філіями обласного центру зайнятості та Івано-Франківським міським центром зайнятості, становила 957.

15:01 09.02.2021