До уваги тих платників, хто планує стати спрощенцем

Нагадуємо тим платникам, хто має на меті перейти з І кварталу 2021 року на спрощену систему оподаткування, про необхідність завітати до підрозділів державної податкової служби. Адже рішення про перехід на таку систему відповідно до п.п. 298.1.4 ст. 298 та п. 299.3 ст. 299 Податкового кодексу України підтверджується поданням заяви до контролюючого органу, не пізніше ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

13:48 26.11.2020

Платники Яремчанщини спрямували до бюджетів майже 312 мільйонів

Упродовж січня-жовтня платники податків Яремчанської міської ради сплатили до бюджетів усіх рівнів майже 312 мільйонів гривень. Так, до державної скарбниці надійшло 175,2 мільйонів, до місцевої – 136,8 мільйона.

17:48 18.11.2020

Просто та зручно: сервіс «Е-повернення»

Державна податкова служба України повідомляє, що для спрощення процедури повернення помилково та/або надміру сплачених платежів діє сервіс «Е-повернення».

17:47 18.11.2020

«Надвірнянське відділення рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Надвірнянське відділення наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

16:16 17.11.2020

З початку року за сприяння служби зайнятості понад 5 тисяч жителів сільської місцевості знайшли роботу

З початку року послугами Івано-Франківської обласної служби зайнятості скористалися 17 тис. жителів сільської місцевості, які мали статус безробітного. За сприяння служби зайнятості у січні – жовтні 2020 року роботу отримали  5,2 тис. осіб даної категорії.

16:05 17.11.2020

До відома жителів міста Яремче!

Яремчанська міська рада інформує, що 23.11.2020 о 10:00 у приміщенні МВК за адресою вул..Свободи, 266 (кімната депутата) – ІІ поверх буде проведене громадське обговорення щодо пропозиції співробітництва між територіальною громадою м.Яремче та Делятинською селищною радою об’єднаної територіальної громади, щодо співробітництва між громадами  у сфері інклюзивної освіти.

14:00 17.11.2020

До уваги місцевих представників бізнесу

На виконання листа Івано-Франківської облдержадіністрації від 04.11.2020 року № 8366/1/1-20/01-029 з метою проведення додаткової роз'яснювальної роботи серед місцевих представників бізнес-спільноти міськвиконком інформує,що на сьогодні діють обмеження здійснення господарської діяльності,згідно з постановою кабінету Міністрів України від 22.07.2020 року№ 641 " Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої распіраторної хвороби COVID-19, спричиненої  коронавірусом SARSCoV-2 із змінами.

10:18 09.11.2020